Outsourcing IOD

Outsourcing funkcji Inspektora Ochrony Danych (IOD)

Na czym polega outsourcing funkcji IOD? Przekazują Państwo firmie ODOMED wszystkie obowiązki, wymienione po nowelizacji w art. 36a ust. 2 Ustawy o ochronie danych osobowych, m.in. szkolenie pracowników, nadawanie i ewidencja upoważnień, opracowanie i aktualizacja dokumentacji. Dzięki temu, zaoszczędzają Państwo bardzo dużo czasu, który mogą Państwo poświęcić na podstawową działalność.

Outsourcing IOD jest w pełni dopuszczalną przez PUODO, sprawdzoną i powszechnie praktykowaną usługą pozwalającą na odciążenie przedsiębiorstw i instytucji publicznych od obowiązków związanych z ochroną danych osobowych.

Zalety outsourcingu funkcji  IOD

  • stabilność zapewniona dzięki stałym kosztom usługi oraz ciągłości działania
  • poczucie bezpieczeństwa, zapewniamy Państwu stały dostęp do specjalistycznej i aktualnej wiedzy z zakresu ochrony danych.
  • oszczędność czasu i pieniędzy Zleceniodawcy – ODOMED bierze na siebie wszystkie obowiązki związane z ochroną danych osobowych, a Państwo mogą skupić się na swojej podstawowej działalności
  • dostęp do platformy e-learningowej w cenie miesięcznego abonamentu

Cena outsourcingu IOD

Cena usługi zależy od: liczby pracowników przetwarzających dane osobowe oraz liczby wykorzystywanych systemów informatycznych.

Aby otrzymać od nas ofertę z dokładną wyceną outsourcingu IOD, prosimy o kontakt mailowy (biuro@odomed.pl) lub telefoniczny +48 663 662 938 .

Scroll to Top